Bilgitopia Bilgi/Ders Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bilgitopia Bilgi/Ders Forumu

İlköğretim müfredatına uygun dersleri ve en yararlı bilgileri bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları

YazarMesaj
Leo Justin Swan
Site Sahibi / Yönetici / Genel Öğretmen
Site Sahibi / Yönetici / Genel Öğretmen
Leo Justin Swan

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Ruh Hali : Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları 1122
Tuttuğu Takım : Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları 1450

Kişi sayfası
Onur puanı:
Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları Left_bar_bleue500/1000Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları Empty_bar_bleue  (500/1000)

Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları Empty
MesajKonu: Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları   Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları EmptyPerş. Tem. 03, 2008 7:38 am

1. Televizyon Ekranı bölümü, televizyon ile ilgili bilgileri içeren bir bölümdür. Bu nedenle sadece televiyon akışı ve oyuncular hakkında ilgili bilgileri paylaşınız. Ayrıca bilgilendirme konusu açacaksanız bilgilendirmenizi kısa bir poaragraf şeklinde düzenlemeyin.

2. Bir tv programı ile ilgili bilgilendirme konusu açacaksanız mutlaka aşağıdaki gibi bir düzende anket açın.
Bu tv programı beğeniyor musunuz?

Beğeniyorum, çok güzel.
Beğeniyorum, ama daha güzel olabilir.
Bu konuda kararsızım.
Beğenmiyorum, ama çok da kötü değil.
Beğenmiyorum, çok kötüy.

3. Ardı ardına mesaj yollamayın (flood). Bunun yerini mesajınızı değiştirin (edit).

4. Tv programı hakkındaki yorumlarınızı açıklayıcı ve paragraflar halinde yollayın. Ve paragraf yapma kurallarına uyun.

5. Güzel paylaşım, paylaşım için teşekkürler gibisinden mesajlar yollamayın. 4. maddeki kurala uyun.

6. Emeğe saygı duyun. Elinizden geldiğince bütün konulara mesaj yazmaya çalışın. Sevmediğiniz bir tv programı olsa bile, görüşlerinizi nazikçe açıklayın.

7. Bir konu açmadan önce açılmış mı diye bölümle bir göz atın. Eğer varsa, eklemek istediklerinizi mesaj halinde konuya yollayın. Eğer yoksa, yeni konu açıp bilgilendirmenizi yollayabilirsiniz.

8. Oyuncularla ilgili bilgilendirmeleri "Tv Oyuncu Künyesi" adlı bölüme yollayın.

9. Tv programları hakkında birçok bilgi edinebilmek için sadece ilk sayfaya değil, diğer sayfalara da bakın.

10. Konuları geyik ortamına çevirmeyiniz.

11. Tv kanallarıyla ilgili yayın akışı yayınlamayın. Ama kanallardaki programları yayınlayabilirsiniz.

12. Bir tv kanalı ile ilgili konu açtığınızda, o tv kanalında yayınlanan programları da yazın.

13. Dilimizi doğru ve düzgün kullanın.

14. "Televizyon" adlı bölüme konu açan veya mesaj yollayan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

Hepinize kurallara uyacağınız için şimdiden teşekkür ederim...
https://sihrinmerkezi.hareketforum.net

Televizyon Ekranı Bölüm Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-